35 lat ciągłęgo rozwoju, aby zapewnić
Państwu najwyższą jakość usług.
  Kraków9:00 - 17:00
12 267 77 86
  Wieliczka8:00 - 17:00
12 278 14 98
 
Gdzie jesteś: Główna » Aktualności

Aktualności

Kupuj i odbieraj nagrody!

23 sierpnia 2016

Przez całe wakacje otrzymywaliście od nas promocyjną gazetkę "SZKOŁA", dzięki niej kupując artykuły szkolne w Biurotex, otrzymywaliście darmowe gadżety za każdą wydaną kwotę od 20zł, aż do 200zł.

Cieszymy się, że nasza akcja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, bez przerwy otrzymujemy od Was pozytywne opinie na ten temat

czytaj więcej

Światowe Dni Młodzieży

19 lipca 2016

Szanowni Państwo,

W dniach 23 lipca do 31 lipca odbywają się w Krakowie Światowe dni Młodzieży. Wobec napływających informacji o ogromniej skali wydarzenia i związanych z tym ograniczeniach w ruchu samochodowym podjęliśmy decyzję o zmianie organizacji pracy w oddziale naszej firmy Biurotex w Krakowie. czytaj więcej

Dla przyszłych małżonków oraz ich gości

27 czerwca 2016

Zaczął się sezon ślubny, narzeczeni zapinają wszystko na ostatni guzik, przyszłoroczni zaczynają swoje poszukiwania, natomiast zaproszeni goście głowią się i troją co kupić jako wymarzony prezent ślubny. Nie martwcie się, zadbamy o jednych i drugich.

czytaj więcej

Korzystałeś już z naszej nowej maszyny?

22 maja 2016

Korzystałeś/aś już z naszej najnowszej maszyny do druku czarno-białego i kolorowego OCE Color Wave 500? A może zamówiłeś/aś u nas druk z dostawą do domu/firmy/biura? Wejdź na naszego Facebooka /biurotexwieliczka i podziel się opinią na temat zmian w naszej firmie. Dzięki temu będziemy wiedzieć czy nasze działania spełniają Twoje oczekiwania, a może masz pomysł jak może Ci jeszcze pomóc? czytaj więcej

2 maja

29 kwietnia 2016

Uprzejmie informujemy, że 2 maja (poniedziałek-weekend majowy) nasz punkt w Krakowie ul. Wadowicka 6a będzie nieczynny.
Zapraszamy w ten dzień do Wieliczki.

czytaj więcej

Twoje wydruki A0 CAD z dostawą do domu, biura, firmy!

04 kwietnia 2016

Nie masz czasu na wizytę w naszym punkcie w Wieliczce! Nie szkodzi, gotowe zlecenie możemy Ci dostarczyć. Zaoszczędzisz w ten sposób czas i nerwy, o które nie trudno stojąc w kolejce czy w miejskich korkach.
Od 15 kwietnia możesz złożyć zamówienie na wydruki wielkoformatowe CAD drogą mailową na adres biuro@biurotex.pl z dostawą pod wskazany adres. Zamówienie będzie zrealizowane i dostarczone, z reguły na drugi dzień roboczy, od momentu potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji.

czytaj więcej

Ulepszamy swoje usługi - nowa maszyna OCE Color Wave 500

04 kwietnia 2016

Naszym głównym celem jest poprawa jakości świadczonych usług. W związku z tym stale staramy się unowocześniać nasz park maszynowy. Nasz najnowszy zakup to OCE Color Wave 500. Wielofunkcyjna, tonerowa, kolorowa drukarka do prac inżynierskich CAD/gis jak również grafiki, plakatów, banerów etc.

czytaj więcej

Świąteczne życzenia

25 marca 2016

Firma Biurotex z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

czytaj więcej

Oferta dla studentów

10 marca 2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do skorzystania ze specjalnie przygotowanej dla nich oferty.
Oferta ważna jest od 18.01.2016 do 01.06.2016 w punkcie usługowym w Wieliczce.
Po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej przy kasie, otrzymasz super cenę! czytaj więcej

Dzień kobiet

08 marca 2016

Wszystkim kobietom, Biurotex życzy spełnienia marzeń oraz dużo radości i uśmiechu w tym szczególnym dniu! 
8 marca w naszych punktach mamy dla każdej z Pań słodki upominek! Zapraszamy serdecznie!

czytaj więcej

Do góry